logo

Nasza firma to agencja reklamowo-produkcyjna. Oferujemy bardzo wiele produktów marketingowych produkowanych w Polsce oraz w Azji. Specjalizujemy się w produkcji rzeczy typowych, jak również nietypowych, robionych na specjalne zamówienie klienta lub przedstawiamy gotowe produkty.

Dzięki wielu realizacjom w branży reklamowej przy pracach nietypowych nasze doświadczenie oraz zasób wiedzy pozwala na oferowanie bardzo dobrej jakości produktów i profesjonalną obsługę, co jest naszą dewizą. Dzięki koncentracji na nowych technologiach i możliwościach materiałów oraz ich alternatywnego wykorzystania nasza oferta jest ciągle wzbogacana, a nawet najbardziej szalone pomysły "kreatywnych" są realizowane i wykorzystywane w promocji. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych a tym bardziej niewykonalnych.

Mamy doświadczenie w bardzo małych, małych, średnich oraz wielkich nakładach produkcyjnych. To my się dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań klienta, a nie klient do naszego produktu.

Nasza firma posiada doświadczenie w obsłudze wsparcia sprzedaży, promocji oraz wprowadzania produktu na rynek.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta oferujemy produkt końcowy i nadający się do wysyłki do magazynu lub bezpośrednio do lokalizacji. Niejednokrotnie klient ma potrzebę oprócz dostarczenia samego ekspozytora, plamy produktowej bądź innych materiałów reklamowych, również zatowarownie ich we własne produkty, zapakowania w określonych sposób, dołączenia ulotek bądź innych materiałów reklamowych. Dlatego przy małych nakładach co-paking realizujemy we własnym zakresie, a przy większych i dużych współpracujemy z firmami sprawdzonymi, tak aby konfekcjonować produkty wg potrzeb/wymogów klienta i przygotować do wysyłki. Na życzenie klienta zajmujemy się również spedycją.