logo

W dzisiejszych czasach gadżetem, insertem próbką może być w zasadzie każdy przedmiot życia codziennego od łyżeczki do herbaty, poprzez worki na śmieci, skarpetki a skończywszy na telefonach komórkowych, lodówkach etc.

Oprócz przedmiotów stockowych jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju przedmioty które jesteśmy w stanie przerobić, oznakować logiem klienta, a które przyciągną uwagę, zaciekawią, zainteresują grupę odbiorów do kontaktu z produktem, bliższego zapoznania się z jego przeznaczeniem i właściwościami. Niejednokrotnie gadżet wciela się w produkt klienta za pomocą formy, koloru, kształtu lub sposobu wykorzystania. Wielokrotnie inster służy do obsługi lub wykorzystania produktu reklamowanego np. łyżeczka którą można dołożyć do paczki kawy lub zestaw do czyszczenia przy telefonie komórkowym lub samochodzie.

Gadżety barandujemy na wszystkie możliwe sposoby, czyli laserem, sitodrukiem, offsetem, tamponodrukiem, natryskowo, termicznie etc.

Dodatkowo na życzenie klienta możemy zaprojektować i wyprodukować unikatowe opakowania, które oprócz swojej funkcjonalności będą przenosiły założenia marketingowe. Nie koniecznie papierowe, ale materiałowe, z tworzyw sztucznych, drewniane a nawet z metalu. Czasami opakowanie jest o wiele ważniejsze niż jego zawartość.