logo

W naszych projektach sięgamy po wszystkie najważniejsze tworzywa stosowane w branży takie jak: plexi, hips, poliwęglan, dibond, pcv, abs, san, tekstolit, mdf, sklejka, drewno, płyta wiórowa, stal, aluminium oraz stal nierdzewna. Niestandardowe połączenia tych materiałów pozwalają na tworzenie unikatowych produktów.

Tworzywa sztuczne - Dzięki technologii termoformowania można nadać im niepowtarzalny wygląd idealnie odwzorowujący reklamowany asortyment, a szeroka gama kolorystyczna tworzyw barwionych w masie obniża koszty brandowania i ujednolica produkt.

Drewno - Naturalny wygląd drewna przyciąga uwagę klienta i sprawia, że wyeksponowany towar zyskuje na atrakcyjności. Drewno to produkt wszechstronny. Nadaje się idealnie do prezentowania zarówno ekologicznych produktów jak i ekskluzywnej biżuterii. Jednocześnie jest materiałem o dużej wytrzymałości zachowującym estetykę prawie do końca.

Metal - Najbardziej wytrzymały z surowców, dzięki technologii gięcia, spawania można stworzyć niepowtarzalne kształty. A malowanie proszkowe nadaje charakter i zapewnia trwałość. Połączenie metalu z tworzywami sztucznymi lub drewnem w najróniejsztych

Produkcja niestandardowa - Są to produkty POS, które nie mieszczą się w ogólnie rozumianej kwalifikacji, najczęściej są one wykorzystywane w trakcie promocji, eventów oraz innych akcji marketingowych. Każdy przedmiot można przerobić na POS tak, aby ten był bliźniaczo podobny do produktu, który reklamuje. Aby uzyskać element zaskoczenia sięgamy po niekonwencjonalne rozwiązania. Interakcje z widzem osiągamy dzięki zastosowaniu między innymi elementów ruchomych, elektroniki, światła czy dźwięku. Od podstaw tworzymy nietypowe konstrukcje nadając im unikatową formę tak, aby Twój produkt przyciągał uwagę.