logo

Oferujemy Państwu pełen zakres usług z zakresu poligrafii. Zaczynając od projektu, poprzez skład DTP a skończywszy na przygotowaniu materiałów do druku. Dzięki wieloletniej współpracy z małymi i największymi drukarniami w Polsce i za granicą nasza oferta na pewno będzie konkurencyjna.

W trakcie wielu projektów realizowanych przez naszą agencję wykształciły się procedury i system działania pozwalający kontrolować postępy prac na każdym etapie, zapewniając Państwu produkt z najwyższej półki w rozsądnej cenie. Dzięki współpracy z introligatorami "starej daty" możemy Państwu zaoferować produkty niespotykane, niekonwencjonalne, a przede wszystkim na wysokim poziomie wykończenia.

Dbałość o szczegółowy jest tym co nas wyróżnia i pozwala pozyskiwać nowych klientów. Wszelkiego rodzaju druki reklamowe, wizytówki, opakowania, kalendarze, katalogi, elementy reklamowe oraz galanteria biurowa jest niezbędna w pracy każdej firmy.

Oferujemy Państwu wszelkie tego typu artykuły, poczynając od wizytówek i papierów firmowych, przez kalendarze, ulotki i teczki aż po katalogi, cenniki, instrukcje, foldery, pudełka, opakowania, małe i duże ekspozytory oraz wiele innych przedmiotów itp.