logo

Dzisiejsze eventy nie mogą się odbyć bez kreatywnego wizerunku hostess oraz maskotek z którymi każde dziecko będzie chciało zrobić sobie zdjęcie. Wychodząc na potrzeby naszych klientów stworzyliśmy dział produkcji strojów reklamowych.

Dzięki wykorzystywaniu wszelkich dostępnych na rynku materiałów i dzianin nasi projektanci tworzą kreacje niepowtarzalne i o ile tego chce klient nietypowe. Ze względu na nieograniczone możliwości do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i jednostkowo, poczynając od doboru surowców poprzez maksymalne wykorzystanie ich właściwości i możliwości technicznych, a skończywszy na doborze i dbaniu o detale. Dzięki temu nasze stroje wzbudzają zainteresowanie a jakość ich wykonania podkreśla wysoką jakość produktów które reklamują.

Jeżeli klient ma pomysł na strój to dopracowujemy i realizujemy jego wizję, jeżeli nie wie co potrzebuje to dzięki systemowy pytań przed breefowych tworzymy w jego imieniu wizerunek strojów jak najbardziej utożsamiany z marką i produktem.